Vypravte se na romantický víkend do zámeckého hotelu a vychutnejte si ubytování ve výběrovém apartmá přímo v zámecké věži. Mimo zážitkového ubytování je pro Vás během pobytu připravena strava formou polopenze, celkové klasické masáže a pestré relaxační vyžití.

Zde je kompletní program pobytu Romantický víkend v zámecké věži: tentokrát jsme pro Vás připravili ubytování přímo v nejluxusnějším apartmá, které se nachází ve věži zámeckého hotelu v Posázaví. Pokud tedy sháníte netradiční a hlavně romantické ubytování, tak tento balíček jistě splní veškeré Vaše požadavky. Součástí pobytu je dále polopenze v hotelové restauraci (viz Stravování), která je doplněná o odpolední posezení při sladké pochoutce.

Od lahodné stravy můžeme přejít k relaxačním procedurám. V ceně romantického víkendu jsou zahrnuty celkové klasické masáže pro každého z páru, neomezené užívání hotelového relaxačního centra, které obsahuje vnitřní bazén, whirlpool a v letních měsících venkovní bazén.

K Romantickému víkendu v zámecké věži lze doobjednat
K pobytu Romantický víkend v zámecké věži je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc se snídaní – 6 999 Kč, 2) Balíček Zámecký Relax – pro dámu masáž Reiky a pro pána lávovými kameny – 1 999 Kč, 3) Vyhlídkový let nad hradem Karlštejn a zámkem Dobříš pro dvě osoby – 3 199 Kč, 4) Balíček Relax Speciál – 2x klasická relaxační masáž zádové sestavy nebo končetin – 1 199 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Jak již název pobytu napovídá můžete se těšit na ubytování ve výběrovém zámeckém apartmá ve věži. Apartmá je tvořeno obývací částí se SAT-TV, WiFi a minibarem. Dále salónkem (halou) ze kterého se vstupuje do koupelny s rohovou vanou, WC a šatny a též do romantické ložnice, která je v nejvyšším místě věže a poskytuje jedinečný zážitek z ubytování (viz foto).

Stravování
Součástí tohoto romantického víkendu je polopenze. Snídaně formou švédských stolů či se servisem až na pokoj doplní večeře výběrem z menu v hotelové restauraci. Hotelová restaurace Vám nabídne pestrý výběr jídel z mezinárodní kuchyně (pro zájemce lze připravit i dietní či vegetariánské menu) a bohatou nabídku kvalitních vín. Přes léto lze využít terasu a zahradní restaurací s otevřeným krbem. Celoročně je k dispozici bar s širokým výběrem lahodných drinků.

Lokalita romantického víkendu
Posázaví -zámecký resort Sen u Benešova

Zajímavosti okolí
Hotel se nachází v Posázaví ve středních Čechách vzdálen pouhých 28 Km od centra Prahy. Krásná příroda, romantická údolí řeky Sázavy, zámek Konopiště s bohatými interiéry a zámeckým parkem, ale třeba i pivovar Velké Popovice nabízející exkurzi spojenou s ochutnávkou piva či hvězdárna v Ondřejově, patří mezi několik možností na zajímavý výlet po okolí zámeckého hotelu.

Ostatní
Romantický víkend v zámecké věži lze uskutečnit i na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc se snídaní je 6 999 Kč), k dispozici Vám bude bezplatně uzavřené parkoviště (za poplatek lze doobjednat i možnost garážování Vašeho vozu), domácí mazlíček může na pobyt cestovat s Vámi.

Cena pobytu 14999 Kč,- za dvě osoby, bodová hodnota 600

Objednávka pobytu

Pokud nechcete formulář vyplňovat stačí zavolat na 739907010 a objednávku provedeme po telefonu.

Způsob doručení poukazu:
- emailem (zdarma)- doporučeně ČP (59 Kč)- dobírkou ČP (149 Kč)- Expres kurýrní službou (359 Kč)