Prodloužený víkend v Hluboké nad Vltavou dokonale skloubil pobyt v nádherném koutě jižních Čech se zajímavým programem. Pokud chcete prožít čtyři vydařené dny v oblíbeném hotelu, vychutnat si romantickou večeři, masáže či neomezený vstup do relaxačního centra tak vybíráte zcela správně.

Zde je kompletní program pobytu Prodloužený víkend v Hluboké nad Vltavou: tentokrát jsme pro Vás připravili ubytování v hotelu 4* kategorie v Hluboké nad Vltavou, který se nachází jen několik málo kroků od samotné zámecké dominanty. Ihned po příjezdu bude dáma přivítána rudými růžemi a na oba bude čekat sladké překvapení.

Během prodlouženého víkendu si pochutnáte na snídaních formou švédských stolů a nebude chybět aniromantická večeři při svíčkách, která bude doplněna o láhev vybraného vína. Dále si zaručeně nenecháte ujít prohlídku jednoho z nejvíce navštěvovaných zámků v naší zemi, který se řadí mezi evropské architektonické skvosty. A jistě budete i relaxovat. Součástí balíčku jsou dvě hodinové klasické masáže celého těla a jako bonus ještě přidáme neomezený vstup do hotelového relaxačního centra, které obsahuje bazén s protiproudem, whirlpool, saunu a infrasaunu během celého pobytu. (pobyt je možné absolvovat jako prodloužený víkend nebo kdykoliv v pracovním týdnu na 4 dny a 3 noci)

K Prodlouženému víkendu v Hluboké lze doobjednat
K Prodlouženému víkendu na Hluboké je možné přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně – 2 800 Kč, 2) Doobjednávka polopenze pro pár – 1 900 Kč, 3) Beauty balíček – kosmetika společně s kosmetickou masáží pro dámu, rekondiční masáž pro pána – 1 799 Kč, 4) Fun balíček – projížďka kočárem po Hluboké a 2x klasická regenerační masáž zádové sestavy – 2 999 Kč, 5) Balíček Relax Speciál – regenerační zábal nohou pro dámu, klasická masáž pro pána – 1 899 Kč, 6) Balíček Relaxace – rekondiční masáž pro pána a medová masáž pro dámu – 1 699 Kč, 7) Vyhlídkový let nad Hlubokou a ČB pro dva – 3 399 Kč, 8) Projížďka kočárem po Hluboké – 1 800 Kč. Doobjednávky k romantickému víkendu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat

Vybavení pokoje
Elegantně zařízené pokoje hotelu čtyřhvězdičkové kategorie zcela jistě potěší i náročné klienty. Každý pokoj disponuje sociálním zařízením, TV- SAT, připojením na internet, telefonem, trezorem i minibarem.

Stravování
V ceně pobytu Prodloužený víkend v Hluboké jsou zahrnuty snídaně formou švédských stolů na každý den a romantická večeře pro pár. V případě zájmu lze doobjednat polopenzi (viz K víkendu lze doobjednat). K dispozici Vám bude nejen stylová hotelová restaurace, ale i caffe bar s letní terasou.

Lokalita relaxačního víkendu
Hluboká nad Vltavou – hotel Podhrad / Knížecí dvůr se nachází u zámku v Hluboké n/L

Zajímavosti okolí
Na zámek Hluboká to budete mít „co by kamenem dohodil“ a i blízké okolí Vám nabídne mnoho příležitostí na zajímavý výlet. Přímo v Hluboké se nachází ZOO Ohrada a Aquapark. Nedaleko je zřícenina hradu Karlův Hrádek, historický Český Krumlov či České Budějovice.

Ostatní
Prodloužený víkend v Hluboké je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné čtyři dny a tři noci) případně na delší dobu (cena za noc navíc je 2 800 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi.

Cena pobytu 9599 Kč,- za dvě osoby, bodová hodnota 384

Objednávka pobytu

Pokud nechcete formulář vyplňovat stačí zavolat na 739907010 a objednávku provedeme po telefonu.

Způsob doručení poukazu:
- emailem (zdarma)- doporučeně ČP (59 Kč)- dobírkou ČP (149 Kč)- Expres kurýrní službou (359 Kč)