Romantický víkend pro dva v Hluboké nad Vltavou dokonale skloubil pobyt v nádherném koutě jižních Čech se zajímavým programem. Pokud tedy chcete prožít tři vydařené dny s kvalitním ubytováním, lahodnou stravou, masážemi a neomezeným vstupem do wellness centra tak vybíráte zcela správně.

Zde je kompletní program pobytu Romantický víkend pro dva na Hluboké: tentokrát jsme pro Vás připravili ubytování v nedávno otevřeném hotelu 4* kategorie v Hluboké nad Vltavou, který se nachází jen několik málo kroků od samotné zámecké dominanty. Ihned po příjezdu bude dáma přivítána rudými růžemi.

Během romantického víkendu si pochutnáte na snídaních formou švédských stolů a hlavně na romantické večeři při svíčkách. Dále si zaručeně nenecháte ujít prohlídku jednoho z nejvíce navštěvovaných zámků v naší zemi, který se řadí mezi evropské architektonické skvosty. Během pobytu Vás neochudíme ani o relaxaci. Součástí balíčku jsou dvě hodinové relaxační masáže po kterých se budete cítit jako vyměnění. A jako bonus ještě přidáme neomezený vstup do hotelového wellness centra, které obsahuje bazén s protiproudem, whirlpool, saunu a infrasaunu během celého pobytu.

K romantickému víkendu pro dva lze doobjednat
K pobytu Romantický víkend pro dva na Hluboké je možné přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně – 2 000 Kč, 2) Druhá romantická večeře pro pár – 1 000 Kč, 3) Projížďka kočárem po Hluboké – 1 800 Kč, 4) Fun balíček – projížďka kočárem po Hluboké a 2x klasická regenerační masáž – 2 999 Kč, 5) Balíček Relax Speciál – regenerační zábal nohou pro dámu, klasická masáž pro pána – 1 899 Kč, 6) Balíček Relaxace – rekondiční masáž pro pána a medová masáž pro dámu – 1 699 Kč, 7) Vyhlídkový let nad zajímavými místy jižních Čech (lety probíhají celoročně) – 3 299 Kč, 8) Beauty balíček – kosmetika společně s kosmetickou masáží pro dámu, rekondiční masáž pro pána – 1 799 Kč. Doobjednávky k romantickému víkendu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Elegantně zařízené pokoje hotelu čtyřhvězdičkové kategorie zcela jistě potěší i náročné klienty. Každý pokoj disponuje sociálním zařízením, TV – SAT, připojením na internet, telefonem, trezorem i minibarem.

Stravování
V ceně balíčku Romantický víkend pro dva na Hluboké jsou zahrnuty snídaně formou švédských stolů a tříchodová romantická večeře pro pár. K dispozici Vám bude stylová hotelová restaurace a caffe bar s letní terasou. V případě zájmu lze k pobytu Romantický víkend pro dva na Hluboké doobjednat polopenzi či plnou penzi.

Lokalita romantického víkendu
Hluboká nad Vltavou (hotel Podhrad / Knížecí dvůr se nachází přímo pod zámkem Hluboká)

Zajímavosti okolí
Na zámek Hluboká to budete mít „co by kamenem dohodil“ a i blízké okolí Vám nabídne mnoho příležitostí na zajímavý výlet. Přímo v Hluboké se nachází ZOO Ohrada a Aquapark. Nedaleko je zřícenina hradu Karlův Hrádek, historický Český Krumlov či České Budějovice.

Ostatní
Romantický víkend pro dva na Hluboké je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci), kdy je v hotelu klidněji případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc se snídaní je 2 000 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi, hotel disponuje i bezbariérovým pokojem.

Cena pobytu 8999 Kč,- za dvě osoby, bodová hodnota 360

Objednávka pobytu

Pokud nechcete formulář vyplňovat stačí zavolat na 739907010 a objednávku provedeme po telefonu.

Způsob doručení poukazu:
- emailem (zdarma)- doporučeně ČP (59 Kč)- dobírkou ČP (149 Kč)- Expres kurýrní službou (359 Kč)